پروژه های صنعتی و ورزشی

ساخت ساختمان‌های صنعتی و ورزشی یا به عبارتی ساخت سوله از عملیات سازه‌ای مهمی است که در سال‌های اخیر کاربرد زیادی در صنایع ساختمانی داشته است. نیاز به مکانی مسقف با امکانات لازم برای انجام پروژه‌های مختلف صنعتی، نظامی، ورزشی و بسیاری از موارد دیگر باعث شده ساخت سوله در همه جای دنیا به صنعتی پررونق و محبوب تبدیل شود.

در این میان به دلیل کاربردهای متنوع سوله‌ها طراحی و ساخت این ساختمان‌ها متفاوت با سایر ساختمان‌ها است نیاز به ساخت با دهانه بزرگ، مقاومت در برابر زلزله، عایق حرارتی مناسب جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و عایق صوتی به‌منظور کاهش آلودگی صوتی و سرعت ساخت با توجه اهمیت زمان بهره‌برداری ازجمله موارد بسیار مهم در ساخت سوله است.

اجرای بهینه کلیه مراحل کار و سپردن آن به یک مجموعه مهندسی خلاق و کارآزموده، ساخت سوله‌ای زیبا، ایمن را در حالی تجربه کنید که با کاربری موردنظر شما هماهنگی لازم را داشته و می‌تواند نیازهای کاری شمارا به بهترین شکل تأمین نماید.

همواره زمان را در نظر داشته باشید و با انتخاب بهینه کلیه اجزای کار از زمین موردنظر تا ساخت سوله و اجرای تأسیسات و درنهایت پایان کار از هدر رفت زمان، هزینه و متریال مورداستفاده پیشگیری کنید.

مزایای ساخت سوله صنعتی و ورزشی‌ به روش LPT

  • ساخت تا دهانه 40 متر بدون ستون
  • بهره‌برداری سریع
  • دیواره‌های جانبی با نمای آماده
  • ضد سرقت (دیواره باضخامت 20سانتیمتر بتن مسلح)

پروژه ها

اسکرول به بالا